Sprzedaż wysyłkowa za granicę!

Jak wprowadzić swoją markę na Amazon?

Sprzedaż wysyłkowa za granicę wcale nie musi być trudna. Wiele firm i znanych Brandów na świecie oraz w Europie opiera sprzedaż na Amazon. Bardzo dużo małych firm, które teraz znacznie zwiększyły swój rozwój, zaczynało od sprzedaży na tym właśnie kanale e-commerce. Amazon poprzez swój market place pozwolił rozwinąć się znanym lokalnym markom produktów fizycznych w Europie.

Oczywiście należy pamiętać, że cały proces związany z rozpoczęciem oraz skalowaniem sprzedaży to przede wszystkim czas. Nie jesteśmy w stanie (zważając na koszty) w ciągu jednego czy dwóch miesięcy osiągnąć wysokich zysków poprzez sprzedaż na Amazonie. Takie rzeczy zdarzają się bardzo rzadko i sporadycznie. Sprzedaż na Amazonie to proces który w odpowiednim przebiegu czasowym może przynieść niesamowite korzyści dla nas oraz dla naszego biznesu. Odpowiednio merytoryczne oraz techniczne przygotowanie, odpowiednio wybrana strategia znacznie nam w tym pomoże. Dlatego też powinniśmy przygotować się do tego jak najlepiej.

Sprzedaż wysyłkowa z Polski

Sprzedaż wysyłkowa z Polski nie musi być zbyt skomplikowana ponieważ możemy skorzystać z wielu udogodnień. W związku z otwarciem domeny amazon.pl od marca 2021 roku Polscy sprzedawcy mogą rejestrować swoje konta na Amazonie w polskim języku. Daje to możliwość sprzedaży produktów na większość rynków Amazona w Europie. Dlatego w pewnym sensie otwiera się dla nas "furtkę" dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć naszą ofertę do klientów w Europie.
Jeśli chcesz, żebyśmy pomogli Ci w tym przedsięwzięciu to zobacz co możemy dla Ciebie zaoferować jako sprawdzona firma.

Nasze usługi :

Ikona strony

Adres

Kasztelana Spytka 75, Poręba Spytkowska, 32-800 Brzesko, Polska

Ikona strony

Telefon

Krzysztof: +48 730 424 990
Grzegorz: +48 796 322 297

Ikona strony

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00