Reklamy PPC na Amazon

Co możemy Ci zaoferować:

Przygotowanie planu kampanii i uruchomienie reklam.

Optymalizacja i nadzór nad reklamami przez określony czasu lub stale.

Audyt Twoich reklam i modyfikacja ich.

Prowadzisz swoje działania marketingowe opierając się o płatne reklamy PPC na Amazon? Nie przynoszą one zadowalającego ROAS.

Możemy Ci pomóc! Analizujemy reklamy PPC na Amazon. Sprawdzamy dokładnie Twoje reklamy pod każdym względem:

Marketing opierający się płatne reklamy PPC na Amazon jest w pewnym sensie unikatowy. Nie jesteśmy w stanie od początku dobrze ustawić naszych reklam tak, żeby przynosiły one odpowiednie zwroty.
Potrzeba na to czasu oraz doświadczenia. Doświadczenia którego bardzo często brakuje wielu sprzedającym w tym zagadnieniu.

Konfigurujemy reklamy na co dzień i optymalizować liśmy reklamy dla wielu klientów. Znamy to narzędzie bardzo dobrze oraz posiadamy pewne wypracowane metody.
Płatne reklamy na Amazon PPC są bardziej zaawansowane porównując je do innych serwisów. Mamy tutaj wiele możliwości konfiguracji reklam w zależności od celu jaki chcemy osiągnąć Dodatkowo towarzyszy nam konkurencja, która równie skutecznie chce pokazać swoje produkty lub swoją markę jak największej liczbie odbiorców czyli potencjalnym klientom.

Tworząc reklamy na Amazon mamy możliwości prowadzić kampanie ściśle skierowane na zakup, wizerunek marki czy reklamy displayowe. To jaki model przybrać zależy również od wielu czynników: naszej sytuacji budżetowej, naszego celu, naszejs strategii. Mają to na uwadze dostajemy niesamowite narzędzie z którym musimy się potrafić obchodzić tak, zeby ono dla nas zarabiało. Dlatego tak ważne jest przybranie odpowiedniego targetu kampanii oraz doświadczenie w tworzeniu go.

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.