Rejestracja konta sprzedażowego

Każdy kto próbował swoich sił z założeniem konta sprzedażowego na Amazon mógł z pewnością spotkać się z pewnymi trudnościami z tym związanymi. Założenie konta na Amazon nie jest z pozoru takie łatwe. Musimy w pełni przedstawić poprawne dane naszej firmy czy spółki. Oczywiście po drodze spotka nas weryfikacja, którą musimy w pełni przejść żeby móc sprzedawać na Amazon.

Pomagamy nowym sprzedającym założyć takie konto i w pełni go zweryfikować. Usługa obejmuje pełną rejestrację konta sprzedażowego Seller Central oraz kompleksowe doradztwo w stawianiu pierwszych kroków.

Amazon w bardzo restrykcyjny sposób podchodzi do kwestii administracyjnych. Dlatego bardzo ważnym jest, aby uniknąć wszelkich błędów.
Usługa obejmuje kompletowanie oraz weryfikacje niezbędnych dokumentów, poprawne zarejestrowanie konta i kolejno przekazywanie konta klientowi. Posiadasz już konto które nie jest w pełni zweryfikowane i chciałbyś abyśmy Ci pomogli? Skontaktuj się z nami a zobaczymy co jesteśmy w stanie zrobić by móc przywrócić Ci możliwości sprzedaży.

Jesteś zainteresowany założeniem konta Seller Central na Amazon? Kliknij przycisk poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją.

Rejestracja konta sprzedażowego