Obsługa w zakresie konfiguracji i ​zarządzania logistyką FBA​ na Amazon​

FBA (Fulfillment by Amazon)

Oferta proponowana przez naszą firmę skierowana jest do klientów, którzy są zainteresowani opcją FBA i potrzebują pomocy w transferze oraz kwestiach administracyjnych. Może ona zainteresować klientów, którzy już prowadzą sprzedaż na Amazonie, jak i tych chcących rozpocząć współpracę, polegającą na korzystaniu z usług magazynowych i wysyłkowych, świadczonych przez największą na świecie platformę e-commerce.

Amazon – FBA – korzyści

Fulfilment obejmuje kompleksowy zakres obsługi zamówień internetowych. Są to takie procesy, jak składowanie, pakowanie i transport towaru do klienta. Towar, który zdecydujesz się wystawić na Amazonie, jest przekazywany do magazynów - również tych na terenie kraju, w którym chcesz rozpocząć działalność. W kompetencji tamtejszych pracowników leżą usługi spedycyjne związane z terminowym skompletowaniem i przesyłką zamówienia do klienta. Twoim zadaniem będzie współpraca z nami, dotycząca sprawnego uzupełniania stanów magazynowych.

Sprzedawcy decydują się na skorzystanie z fulfilmentu, kiedy chcą rozszerzyć swoją działalność na inne rynki i przekazać obowiązki logistyczne z tym związane zewnętrznej firmie, by samemu skupić się na biznesowej stronie prowadzenia sklepu internetowego.

Dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy świadczymy doradztwo oraz indywidualne szkolenia z zakresu fulfilmentu oferowanego przez największą platformę e-commerce na świecie. Pomogą one w zrozumieniu specyfiki prowadzenia sprzedaży na tej platformie.

Magazynowanie i wysyłka towaru FBA - ceny

Zlecanie wysyłek i przeszkolenie online - 900 zł netto. Zlecenie jednorazowe na koncie Seller Central bez przeszkolenia - 100 zł netto.