Listing Amazon- tworzenie ofert sprzedażowych

Dlaczego listing na Amazon jest tak ważny? Ponieważ jest to podstawa całego procesu sprzedaży. Dobrze rozpisana i atrakcyjnie zaprojektowana oferta sprzedażowa to ważny element każdej strategii marketingowej. Wymaga ona jednak wielu umiejętności z różnych dziedzin, a przede wszystkim czasu. Pozwól, że my się tym zajmiemy, podczas gdy Ty skupisz się na działalności swojej firmy!

Dobrze przygotowane i napisane listingi to podstawa do zwiększenia sprzedaży. Beż odpowiednio dobrze przygotowanych listingów nasze działania marketingowe mogą być nierentowne.

Usługa "Listing Amazon" obejmuje

1. Utworzenie tytułu

Dobry tytuł powinien być chwytliwy i jednocześnie od razu informować klienta, z jakim produktem ma do czynienia. Dodatkowo serwisy takie jak Amazon mają swoje reguły określające, jak powinien i jak nie powinien wyglądać tytuł oferty. Tworzenie tytułów ofert typowo pod algorytm Amazon znacząco zwiększa szanse na wyświetlanie naszego listingu na więcej zapytań. Skutkuje to tym, iż znacząco zwiększamy na nich ruch a przy tym również i konwersję.

2. 5 punktatorów tzn. bullet points

Masz tylko jedną szansę zrobić dobre pierwsze wrażenie! Bullet points to sprawdzony sposób na przyciągnięcie uwagi klienta i zwiększenie sprzedaży. Cechy produktu, jego przeznaczenie oraz zalety są przedstawione w czytelnych, zwięzłych punktach.

3. Szczegółowy opis produktu

Otoczka marketingowa to nie wszystko. Opowiedz nam o swoim produkcie i o tym, co go wyróżnia na tle konkurencji, a my napiszemy taką ofertę, która zarazi klientów Twoim entuzjazmem!

4. Formatowanie HTML

O sukcesie oferty sprzedażowej decyduje także jej szata graficzna. Nawet najlepiej skomponowany opis nie odniesie zaplanowanego sukcesu, jeśli będzie jednolitą ścianą tekstu. Zależy nam na tym, aby Twój katalog sprzedaży prezentował się jak najatrakcyjniej!

5. Listę słów kluczowych

W trakcie prac ustalamy, co Twoi klienci mogą wpisywać w wyszukiwarkę, szukając produktów w Twojej kategorii. Następnie zadbamy o odpowiednie nasycenie całego tekstu frazami kluczowymi, aby algorytmy częściej wyświetlały właśnie Twoje produkty

6. Listę słów kluczowych do tzw. backendu, czyli tych, które nie zostały użyte w ofercie sprzedażowej

Wybrane frazy można umieścić w tzw. „backendzie” – dalej będą działać, lecz po prostu nie będą widoczne. Dbamy o to, aby wszystkie elementy strony z Twoim produktem działały na Twoją korzyść – również te, których nie widać gołym okiem!

7. Profesjonalne redagowanie tekstu

Język, jakim napisana jest oferta sprzedażowa, również jest ważny! Błędy takie jak literówki czy urwane w połowie zdania to tylko wierzchołek góry pułapek, na które trzeba uważać. Zbyt nachalny tekst, przesycony samymi pustymi sloganami także nie zachęci Twojego klienta do zakupu. Redagując tekst, dążymy do tego, żeby był on poprawny, treściwy oraz atrakcyjny.

8. Tłumaczenie oferty sprzedażowej na 6 języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, holenderski (usługa dodatkowo płatna, jeden język to koszt 100 zł, pakiet 6 języków to koszt 350 zł)

Planujesz rozszerzyć swoją działalność również na klientów zagranicznych? Nie idź na skróty! Kto z nas nie trafił choć raz na opis produktu, który z całą pewnością przeszła przez internetowego tłumacza? Taka wpadka zdecydowanie nie pomaga wizerunkowi firmy. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami najpopularniejszych języków europejskich, którzy zadbają o każdy aspekt językowy Twojego katalogu.

Prowadzisz działalność handlową w Internecie i szukasz sposobu na dalszy rozwój swojej firmy? Dobrze rozpisana i atrakcyjnie zaprojektowana oferta sprzedażowa to ważny element każdej strategii marketingowej. Wymaga ona jednak wielu umiejętności z różnych dziedzin, a przede wszystkim czasu. Pozwól, że my się tym zajmiemy, podczas gdy Ty skupisz się na działalności swojej firmy!

Chciałbyś, żebyśmy dla Ciebie wykonali profesjonalne listingi? Kliknij poniżej i przejdź kolejno kroki w instrukcji!