Dlaczego SellCan ?

Młody zespół, od 2017 roku na Amazon

Obsługa sprzedaży Amazon oraz Allegro dla Ciebie!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy młodym zespołem ludzi z pasją, którzy zajmują się e-commercem oraz marketingiem z zapałem i pełnym zaangażowaniem!
Obecnie w naszej spółce pracują 4 osoby. Rozwijamy sprzedaż naszych klientów za zachowaniem odpowiednich procedur, które pozwoliły nam wygenerować w branży e-commerce kilka milionów przychodu.

Założyciele Sellcan:
Krzysztof:
Jego przygoda z e-commercem zaczynała się w 2013 roku. Kreatywny i pełen pomysłów strateg w firmie SellCan. Innowacja i pomysłowość to jego mocne cechy. Specjalista od content marketingu, tworzenia listingów, kreatywnego planowania wyglądu ofert sprzedażowych. Przygotowane i zaplanowane przez Niego oferty sprzedażowy przyniosły w ubiegłym roku kilka milionów wygenerowanego przychodu.

Grzegorz:
W e-commerce od 2016 roku. Prężnie rozwinął dwa sklepy internetowego w branży meblarskiej oraz medycznej. Jeden sprzedany z procentowym zyskiem. Osoba bliżej stratega, znająca różne przepisy prawa oraz wszelkie obostrzenia. Na Amazonie jego głównie cechy to liczby. Liczenie rentowności sprzedaży, planowanie budżetów, reklamy PPC. Zajmuje się również działaniami "papierkowymi", kontakt z supportem firmy, obostrzenia, autoryzacje.


Obsługa sprzedaży Amazon.


Nie traktujemy naszych klientów jako kolejnych numerów do obsłużenia. Podchodzimy indywidualnie do każdego z nich. Można śmiało powiedzieć, że współpraca z nami to jak wejście w grupę zgranych osób którzy tworzą ciekawy team do rozwoju. Nasz kontakt z Tobą jest zupełnie odwrotny jak to bywa w wielkich firmach, gdzie jesteś obsługiwany jest przez setkę osób. Tak na prawdę nie wiesz z kim rozmawiasz i cały czas musisz wdrażać nowe osoby w obecny temat. U nas jesteś obsługiwany przez znane Ci osoby od początku.

Kontaktujemy się trzech językach: polski, angielski, francuski a do pozostałych trzech: niemiecki, hiszpański, włoski współpracujemy z zewnętrznym zespołem native speakerów.

Powierz swoją sprzedaż, rozsądnym i ambitnym osobom z którymi będzie w stanie kontaktować się jak ze wspólnikami co zaprocentuje owocną sprzedażą na lata. ZAPRASZAMY!

Zobacz nasze usługi jakie dla Wam możemy świadczyć

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy swojej sprzedaży na Allegro to możesz na nas liczyć. Jesli zadajesz sobie pytanie "Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro" to mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych sposobów jak tego dokonać. Poprawiliśmy już kilkadziesiąt kont na Allegro i zwiększyliśmy sprzedaż dla tych klientów.

Ikona strony

Adres

Kasztelana Spytka 75, Poręba Spytkowska, 32-800 Brzesko, Polska

Ikona strony

Telefon

Krzysztof: +48 730 424 990
Grzegorz: +48 796 322 297

Ikona strony

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00