Analiza Twojego produktu oraz biznesu na Amazon!

Jak znaleźć produkt na Amazon?
Wielu sprzedających zadaje sobie to pytanie przed rozpoczęciem swojej przygody z Amazon. Możemy szukać unikatowego produktu na Amazon ale zdecydowanie lepiej jest wprowadzić swój produkt, który już mamy. Pomagamy polskim producentom rozwinąć sprzedaż na Amazon. Dlatego jeżeli potrzebujesz odpowiedniej analizy produktu możemy ją dla Ciebie przygotować.

Analiza Twojego produktu

Przygotujemy dla Ciebie odpowiedni raport o tym czy Twój produkt może się sprawdzić na Amazonie. Sprzedaż na Amazon nie należy do najłatwiejszych. Przygotowanie się do tego przedsięwzięcia wiąże się z podjęciem odpowiednich kroków, które mogą zaważyć na naszej całej kondycji firmy. Wprowadzając nasze produkty na Amazon powinniśmy mieć odpowiednie dane, że mają one spore szanse na odniesienie sukcesu. Rozpoczęcie sprzedaży na Amazon bez odpowiedniej analizy to tak jakby sprzedawać produkt bez wiedzy ile na tym zarabiamy.

Analiza która do Ciebie przygotujemy będzie zawierała raport:

- sprawdzenie potencjału sprzedaży na danym produkcie,
- analiza konkurencji,
- porównanie sprzedaży innych sprzedających i przedstawienie odpowiednich liczb,
- przeanalizowanie cen oraz obliczenie rentowności na każdym produkcie,
- przygotowanie kalkulatora kosztów do tego produktu w zależności od modelu w którym chcesz sprzedawać FBA czy FBM,
- wideo prezentacja analizy,
- inne rzeczy jakie byłyby wymagane,

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem Twojego produktu? Kliknij przycisk poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją.

Początkowa analiza biznesu na Amazon

Odpowiednia strategia w biznesie ma kluczowe znaczenie. Jeśli zaczynasz biznes na Amazon to warto do tego podejść w odpowiedniej kolejności. Kluczem do sukcesu to dogłębna analiza i postawienie odpowiednich celów. Możemy dla Ciebie przygotować dokładną analizę Twojego biznesu zważając na Twoje produkty, branżę, model sprzedaży oraz Twoją marże. Wszystko po to, żebyś na początku swojej przygody mógł określić jaki potencjał sprzedaży możesz osiągnąć oraz jaka rentowność zostaje w Twojej kieszeni po obliczeniu wszystkich kosztów.

W zależności od klienta przygotowujemy odpowiednie analizy zważając na model sprzedaży jaki klient wybiera. Jeżeli myślisz o FBA to w tym właśnie modelu przygotujemy dla Ciebie odpowiedni raport. Jeśli myślisz o FBM to również analiza będzie opierała się o wszystkie koszty związane z tym modelem sprzedaży. Sprawdzimy Twoje produkty jak również Twoją branżę, żeby pokazać Ci jaki potencjał możesz osiągnąć na jakim rynku. Przedstawimy Ci wszystkie plusy i minusy jakie obecnie widzimy.

Nasze wewnętrzne statystyki mówią, że ponad 80% klientów z początkową analizą odnoszą sukces na Amazon. Pojawiają się również klienci, którzy po przedstawieniu raportu rezygnują z tego kanału sprzedaży, najczęściej ze względu na brak odpowiedniej rentowności w ich niszy lub zbyt wysokie koszty wejścia.

Raport początkowy zawiera między innymi:

- sprawdzenie potencjału sprzedaży na Twoich produktach w Twojej branży,
- analiza konkurencji na 2-3 rynkach Europy,
- przedstawienie wszystkich wymogów prawnych,
- przedstawienie kilku sposobów rozliczenia księgowego Twojej sprzedaży wraz z prezentacją najlepszego (decyzja po stronie klienta),
- przeanalizowanie cen oraz obliczenie rentowności na każdym produkcie,
- przygotowanie kalkulatora kosztów do produktu w modelu jaki wybierasz,
- ogólny raport inwestycyjny firmy,
- wideo prezentacja raportu,
- inne rzeczy jakie byłyby potrzebne,

Jeśli jesteś zainteresowany analizą. Kliknij poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją.