ABC SPRZEDAŻY NA AMAZONIE SZKOLENIE ONLINE

Indywidualne

Kompleksowe

Spersonalizowane

Skuteczne

Recenzje

Co nasi klienci o nas mowia:

Szkolenie pomogło mi zgłębić temat Amazona

Szukając odpowiedniej wiedzy z zakresu sprzedaży na Amazonie trafiłem na firmę Sellcan. Moja rozmowa z jednym z doradców trwała ponad 30 minut i była całkowicie darmowa. Dowiedziałem się wiele rzeczy. Potem zdecydowałem się skorzystać ze szkolenia i uważam, że była to dobra decyzja !!
Krzystof Jeleniewski

Nowicjusz w sprzedaży na Amazon

Wspólnie z naszym zespołem zastanawialiśmy się nad rozwojem naszej marki i próbą wdrożenia naszych produktów na rynki zagraniczne. Początkowo nie wiedzieliśmy jak w ogóle zacząć. Znaleźliśmy informacje o sprzedaży na Amazon. Dzięki szkoleniu online z firmą sellcan mogliśmy poznać szeroką wiedzę w tym zakresie. Obecnie jesteśmy na etapie wprowadzania naszych produktów do sprzedaży na rynku niemieckim. Szkolenie pomaga poznać typowe know-how sprzedaży na Amazon i wyjaśnia wiele niewiadomych. Dodatkowym plusem jest wsparcie zespołu sellcan.
Agata Miszewska

Zastanawiasz się nad sprzedażą na Amazonie?

Czy może już sprzedajesz, jednak temat Amazona nie jest Ci w pełni znany?

Jeśli tak to zapoznaj się z ofertą poniżej! Indywidualne szkolenie Amazon.

Choć Polska do duży rynek e-commerce, który rośnie o kilkanaście procent rocznie, to ma swoje ograniczenia i słabości. By szybko zwiększyć sprzedaż kilkadziesiąt razy, powinieneś pomyśleć nad wejściem na rynki zagraniczne. Droga do zasobniejszych portfeli milionów klientów z Europy Zachodniej wiedzie przez najpopularniejszy i największy marketplace świata, czyli Amazon.

Jeśli do tej pory prowadziłeś sprzedaż wyłącznie w polskim internecie, możesz mieć trudności z zaistnieniem na Amazonie. Ten rządzi się swoimi prawami, więc przenoszenie doświadczeń biznesowych np. z Allegro nie zda egzaminu. Działając po omacku, nie osiągniesz satysfakcjonujących wyników i tylko poniesiesz straty. Możesz też narazić się na ryzyko prawne i podatkowe.

Jeśli mimo to jesteś zdecydowany, by ze swoimi produktami wejść na Amazona, masz dwa wyjścia. Pierwszym jest samodzielne zdobywanie wiedzy i testowanie. To czasochłonna i kosztowna, a przez to frustrująca droga, która nie gwarantuje zadowalających rezultatów.

Ale mamy dla Ciebie prostsze i szybsze rozwiązanie, dzięki któremu osiągniesz zamierzony cel. Chodzi o indywidualne szkolenie Amazon (rozmowa wideo + prezentacja), którego zawartość dostosujemy do Twojej sytuacji biznesowej i oczekiwań.

Chciałbyś przeszkolić swoich pracowników tak, żeby samodzielnie mogli rozwijać Twój biznes na Amazonie? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!!!

Dowiesz się m.in.

JAK ROZPOCZĄĆ SPRZEDAŻ NA AMAZONIE (SPECYFIKA PLATFORMY, WYMAGANIA PRAWNE)

JAK ROBIĆ TO BEZPIECZNIE I EFEKTYWNIE

ILE WYNOSZĄ KOSZTY- OBLICZANIE RENTOWNOŚCI SPRZEDAŻY

JAK DZIAŁA LOGISTYKA WYSYŁEK I ZWROTÓW AMAZONA
LISTINGI, OFERTA PRODUKTU JAK DODAĆ, JAK DOBRZE SKONFIGUROWAĆ LISTINGI, WARIACJE ITP.
CZEGO NIE MOŻESZ SPRZEDAWAĆ, A CO JEST NAJBARDZIEJ OPŁACALNE
JAKICH ZASAD PRZESTRZEGAĆ, BY UNIKNĄĆ ZAMKNIĘCIA KONTA I BLOKADY ŚRODKÓW
JAK TWORZYĆ REKLAMY PPC
JAK ZABEZPIECZYĆ SWOJE INTERESY W RELACJACH Z OPERATOREM SERWISU

Chcesz umówić się na szkolenie? Kliknij przycisk poniżej i przejdź do formularza! Odpowiesz na nasze pytania i będziesz mógł umówić się na szkolenie.

Nasze seminarium to kompletny przewodnik poruszający wszystkie aspekty działalności na tej globalnej platformie. W jego trakcie otrzymasz konkretne informacje, które są niezbędne do tego, by skuteczne sprzedawać na Amazonie. Już nie będziesz musiał przeczesywać internetu i kupować kolejnych książek, by zdobyć unikalne know-how, które zebraliśmy w jednym miejscu i podajemy na tacy.

Indywidualne szkolenie Amazon przygotują dla Ciebie doradcy z SellCan, którzy mają praktyczne doświadczenie w zwiększaniu przychodów firm na rynkach europejskich. Krok po kroku przeprowadzą Cię przez wszystkie zawiłości handlowania na Amazonie. Pokażą też case studies przedsiębiorców, którzy z pomocą doradców SellCan osiągnęli najbardziej spektakularne wyniki. Ale to nie koniec! W cenie seminarium możesz liczyć na 30-dniowe konsultacje e-mail, w ramach których pomożemy Ci uporać się z konkretnymi problemami związanymi z prowadzeniem biznesu na Amazonie, udzielimy dodatkowych wyjaśnień, rozwiejemy wątpliwości.

W ciągu kolejnych trzech lat światowy sektor e-commerce ma wzrosnąć o 100 proc. Wykorzystaj tę szansę! Zainwestuj w wiedzę, dzięki której ze spokojem rozwiniesz firmę, z powodzeniem wejdziesz na rynki zagraniczne i dynamicznie zwiększysz zyski!

Kontakt

Telefon: +48 730 424 990
Email: amazon@sellcan.eu
Kasztelana Spytka 75, Poręba
Spytkowska, 32-800 Brzesko,
Polska
Poniedziałek - Piątek: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00