Fotografia produktowa na Amazon i Allegro

Fotografia produktowa na Amazon i Allegro. Posiadamy zaplecze sprawdzonych fotografów, którzy specjalizują się wykonywani zdjęć bezpośrednio dostosowanych pod wymagania Amazon oraz Allegro. Zadbaj o prawidłowe przedstawienie swoich produktów i zwiększ sprzedaż już dzisiaj!

Dlaczego zdjęcia produktowe są tak ważne?

Niestety, w sprzedaży prowadzonej internetowo brak jest jednego z najważniejszych kryteriów, które bierzemy pod uwagę przy zakupie danego towaru. Nie możemy go dotknąć ani wziąć do ręki. Decyzja zakupowa w sklepach internetowych lub ogólnie w branży e-commerce jest w dużej mierze zależna od prezentacji produktu czyli zdjęć lub wideo. W przeciwieństwie do sprzedaży fizycznej. Produkt możemy obejrzeć z każdej strony, w handlu internetowym, jeśli chodzi o wygląd, w całości polegamy na zdjęciach. Właśnie dlatego są one tak ważnym elementem marketingowym w branży e-commerce. Trafne jest stwierdzenie, iż w sprzedaży online to zdjęcia sprzedają. Odpowiednie przedstawienie towaru, podkreślenie jego zalet, czy też wskazanie detali daje klientowi lepszy ogląd na kupowany przedmiot. Pomaga to również w podjęciu decyzji o jego zakupie.

Profesjonalna fotografia produktowa

W Sellcan zajmujemy się przygotowaniem i tworzeniem profesjonalnych zdjęć towaru na strony z ofertą sprzedażową. Zdjęcia są przygotowane przez doświadczonych w tej dziedzinie fotografów. Zawierają infografikę, wyróżniają produkt, nawiązują do zakupu. Ich zawartość niejednokrotnie jest poprzedzona branżowym researchem i dopasowana do prowadzonej kampanii. Fotografia marketingowa to jeden z kluczowych elementów content marketingu. Podobnie, jak w przypadku innych treści reklamowych, wartościowe, dopasowane do potrzeb klienta zdjęcia są ważnym czynnikiem skłaniającym do zakupu. Jak dodatkowo przekładają się one na zyski z prowadzonej działalności.

Przykład profesjonalnych zdjęć produktu

Fotografia produktowa na Amazon
Fotografia produktowa na Amazon
Fotografia produktowa na Amazon
Fotografia produktowa na Amazon
Fotografia produktowa na Amazon
Fotografia produktowa na Amazon