Profesjonalna fotografia produktowa

Niestety, w sprzedaży prowadzonej internetowo brak jest jednego z najważniejszych kryteriów, które bierzemy pod uwagę przy zakupie danego towaru - nie możemy go dotknąć ani wziąć do ręki. W przeciwieństwie do sprzedaży fizycznej, gdzie produkt możemy obejrzeć z każdej strony, w handlu internetowym, jeśli chodzi o wygląd, w całości polegamy na zdjęciach. Właśnie dlatego są one tak ważnym elementem marketingowym w branży e-commerce. Trafne jest stwierdzenie, iż w sprzedaży online to zdjęcia sprzedają. Odpowiednie przedstawienie towaru, podkreślenie jego zalet, czy też wskazanie detali daje klientowi lepszy ogląd na kupowany przedmiot i pomaga w podjęciu decyzji o jego zakupie.

Profesjonalna fotografia produktowa

W Sellcan zajmujemy się przygotowaniem i stworzeniem profesjonalnych zdjęć towaru na strony z ofertą sprzedażową. Zdjęcia są przygotowane przez doświadczonych w tej dziedzinie fotografów. Zawierają infografikę, wyróżniają produkt, nawiązują do zakupu. Ich zawartość niejednokrotnie jest poprzedzona branżowym researchem i dopasowana do prowadzonej kampanii. Fotografia marketingowa to jeden z kluczowych elementów content marketingu. Podobnie, jak w przypadku innych treści reklamowych, wartościowe, dopasowane do potrzeb klienta zdjęcia są ważnym czynnikiem skłaniającym do zakupu i przekładają się na zyski z prowadzonej działalności.

Koszt usługi podlega indywidualnej wycenie w zależności od ilości produktów, potrzebnej aranżacji czy udziału osób trzecich. Cena może się wahać od 1000 zł netto do 5000 zł netto.