Sprzedawaj na Amazon!
Dlaczego Amazon ?

Ikona strony

Większa sprzedaż

Sprzedawaj na Amazon i zwiększ liczbę swoich klientów. To oczywiste. Każdego miesiąca masz miliony aktywnych klientów odwiedzających Amazon i szukających produktów. Liczby nie kłamią: dzięki bazie ponad 300 milionów aktywnych kont klientów i ponad 170 milionom unikalnych użytkowników miesięcznie, co daje ponad 100 miliardów dolarów przychodu, Amazon jest numerem 1 dla większości kupujących..

Ikona strony

Praca zdalnie

Do prowadzenia biznesu na Amazon potrzebny jest w zasadzie tylko komputer i dostęp do Internetu. Nie trzeba posiadać własnego biura, a korzystając z rozwiązania Fulfillment by Amazon (FBA) także miejsca do magazynowania produktów. Głównym celem sprzedającego jest zwiększenie liczby klientów oraz uzupełnianie zapasów magazynowych.

Ikona strony

Wzrost eksportu

Amazon to także świetne rozwiązanie dużych graczy, ale również dla małych i średnich firm, które chcą zwiększyć sprzedaż i rozwinąć się na nowych rynkach zbytu. Korzystając z platformy, można sprzedawać obecnie już w siedmiu europejskich sklepach: w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Holandii, Szwecji, Włoszech oraz Polsce, ale możliwe jest też wejście na rynki typu stany Zjednoczone, Australia czy Nowa Zelandia.

Ikona strony

Magazynowanie i Wysyłka

Sprzedawaj na Amazon i nie martw się o logistykę! W dzisiejszych czasach, liczy się nie tylko jakość i cena sprzedawanych produktów, równie ważny jest czas dostawy oraz możliwość ewentualnej reklamacji. Opóźnienie w doręczeniu przysyłki może skutkować negatywnym komentarzem, a co za tym idzie utratą potencjalnych klientów. Rozpoczynając sprzedaż na Amazon, trzeba zadbać o magazynowanie produktów oraz ich wysyłkę, co wiążę się z dodatkowymi kosztami. Amazon oferuje usługę Fulfillment by Amazon (FBA), polegającą na wysyłaniu sprzedawanych produktów prosto do klienta końcowego przez zespół Amazon FBA.

Lider sprzedaży e-commerce

Sprzedawaj na Amazon i dotrzyj do milionów kupujących! Amazon stał się pierwszym potentatem sprzedaży internetowej e-commerce. Jest miejscem, gdzie kupujący szukają dosłownie wszystkiego. Jako gigant handlu internetowego posiada ponad 564 miliony sprzedawanych produktów zaledwie w samych Stanach Zjednoczonych. Niepodważalnie jest liderem w swojej branży dodatkowo ciągle się rozwija i wdraża coraz to nowsze innowacje. Sukces Amazona został stworzony na przestrzeni lat. Przyczyniło się do niego głównie strategiczne podejście rozwojowe. Amazon przez lata wypracował sobie zaufanie klientów i świetną renomę. Posiada niezwykle wysoki poziom obsługi klienta. Opracował wiele narzędzi pomocniczych, które pozwalają klientom śledzić paczki, umożliwiają szybki i pewny zwrot lub wymianę towarów. Amazon zdobył wiele nagród za rozwiązywanie problemów, a także ich zapobieganiu. Wszystkie te cechy powodują, że jakość usług platformy jest postrzegany jako najwyższy.
Bezpośredni dostęp

Do ponad 100 milionów Klientów Amazon na całym świecie !

Wiele kategorii

Możliwość sprzedaży produktów w ponad 30 kategoriach !

Brak opłat

Za wystawienie produktów !

Najnowsze technologie

Amazon daje dostęp do najnowszych technologii e-commerce !

Dostęp do programów sprzedażowych

Typu Amazon Seller, Amazon Vendor Express, Fulfillment by Amazon, Handmade at Amazon i wiele więcej !

Gwarancja

Gwarancja bezpieczeństwa sprzedaży i ochrony przed oszustami !

Buduj swoją markę na Amazon

Sprzedawaj na Amazon budując swoją markę produktową na cały świat! Korzystając z Amazona możliwa jest sprzedaż w dziewięciu sklepach europejskich. Dostępne serwisy funkcjonują w 10 językach. Amazon pozwala na dostęp do 300 milionów klientów na całym świecie. W samych Niemczech obrót Amazona wynosi 47 procent całego rynku e-commerce. Szacuje się, że tempo obrotów Amazona w najbliższy latach będzie stale rosło, a najbliższych 3-4 latach podwoi swoją wartość. Budowanie swojej marki na Amazonie pozwala na świetny początek prowadzenia działalności handlowej. Pozwala w bardzo prosty sposób dotrzeć do ogromnej liczby docelowych klientów. Amazon pozwala na efektywne budowanie rozpoznawalność i wizerunku marki, nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej. Amazon umożliwia przedsiębiorcom w szybki sposób znacząco rozwinąć sprzedaż i zbudować silną, stabilnie funkcjonującą firmę. Jedną z istotnych cech giganta sprzedażowego jest możliwość wysyłki FBA czyli wysyłki bezpośrednio z magazynów Amazona , ten sposób przechowywania towarów, oraz ich sprzedaży zwalnia przedsiębiorców z obowiązku obsługi magazynowej oraz kosztów wysyłki produktów do docelowego klienta. Mniej obowiązków związanych z wysyłką umożliwia skoncentrowanie się na rozszerzaniu działalności, ulepszaniu procesów produkcyjnych czy wprowadzaniu nowych produktów na rynek. Dzięki platformie internetowej z łatwością nabędziemy też opinie od klientów, co pełni znaczącą rolę w promowaniu marki.
Ikona strony

Adres

Kasztelana Spytka 75, Poręba Spytkowska, 32-800 Brzesko, Polska

Ikona strony

Telefon

Krzysztof: +48 730 424 990
Grzegorz: +48 796 322 297

Ikona strony

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00