Audyty na Amazon

Audyt konta na Amazon!

Najważniejszą rzeczą w sprzedaży na Amazon to konto sprzedażowe Seller Central. Odpowiednie prowadzenie konta nie naraża go na różnego rodzaju blokady lub zawieszenia. Masz problem ze swoim kontem? Nie jest ono odpowiednio skonfigurowane lub zweryfikowane? Chciałbyś rozwiązać problem który nie pozwala Ci sprzedawać lub grozi zablokowaniem? Odezwij się do nas a my sprawdzimy Twoje konto pod każdym względem. Wynik analizy otrzymasz od nas w przyjemny i prosty sposób.

Czego od Ciebie potrzebujemy?

Tak naprawdę tylko jednej rzeczy. Dostępu do Twojego konta jako User Permissions Wszystkie wnioski prześlemy do Ciebie mailowo oraz w przypadku chęci możemy przedyskutować je telefonicznie.

Jeśli jesteś zainteresowany audytem konta to kliknij poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją.

Audyt reklam PPC na Amazon!

Prowadzisz swoje działania marketingowe opierając się o płatne reklamy PPC na Amazon?

Nie przynoszą one zadowalającego ROAS. Możemy Ci pomóc! Analizujemy reklamy PPC na Amazon. Sprawdzamy dokładnie Twoje reklamy pod każdym względem:
- model reklamy,
- ustawienia bidów,
- umiejscowienie,
- słowa kluczowe wyszukiwane,
- słowa kluczowe zablokowane,
- popularność słów kluczowych,
- miejsca przepalania budżetu,
- produkty w Twoich kampaniach,
- wiele wiele więcej,

Czego od Ciebie potrzebujemy?

Dostępu do konta reklamowego poprzez User Permissions oraz krótkiego wywiadu na temat Twoich reklam i celu jaki Cię interesuje. Jeśli jednak nie chcesz nam przekazywać dostępu to potrzebujemy zestawienie, raport reklam za ostatnie 30 dni.

Jeśli jesteś zainteresowany audytem reklam PPC to kliknij poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją.

Audyt listingów na Amazon!

Sprzedajesz na Amazon ale efekty nie są zadowalające? Chciałbyś, żeby sprawdzić Twoje listingi i dobrze je przygotować lub poprawić? Zajmujemy się tym i chętnie możemy Ci pomóc. Odpowiednio dobrze przygotowany listing, który zawiera wiele informacji wpływających na jego wyświetlanie w wyszukiwarkach Amazon to podstawa skutecznej sprzedaży. Słabe listingi mogą doprowadzić Twoje konto oraz Twój biznes w ciemny zaułek. Brak odpowiedniego dobrze opisanego listingu może rodzić sprzeciwy ze strony klientów co skutkuje nawet wyłączeniem takiej oferty. Dodatkowo listing źle napisany może nie zachęcać kupujących do tego, zeby skorzystać i zkaupić dany produkt. Podstawą skutecznej sprzedaży to odpowiednie przedstawienie produktu czyli między innymi opis oferty, listingu. Brak odpowiedniej komunikacji to jeden z wielu błędów popełnianych przez sprzedających co skutkuje znacznym zmniejszeniem konwersji. Możemy dla Ciebie przeanalizować Twoje listingi i przygotować dla Ciebie odpowiedni raport czego należy zdecydowanie unikać i jak dobrze poprawić ten listing. Skutkiem takich działań może być znaczne zwiększenie sprzedaży. Mamy wyrobione pewne schematy tworzenia listingów, które działają zadowalająco.

Czego od Ciebie potrzebujemy?

1. Informacji lub linku do tego listingu.
2. Przesłanie ofert najbardziej zbliżonej konkurencji (jeśli nie ma to sami sprawdzimy).
3. Uzyskania informacji o specyfice produktu.

Jeśli jesteś zainteresowany audytem listingów to kliknij poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją.