Obsługa w zakresie konfiguracji i ​zarządzania logistyką FBA​ na Amazon​

Amazon wysyłka FBA

Amazon wysyłka FBA dla Ciebie! Potrzebujesz pomocy w zleceniu wysyłki na Amazon? Chciałbyś zacząć sprzedawać w modelu FBA? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferta proponowana przez naszą firmę skierowana jest do klientów, którzy są zainteresowani opcją FBA i potrzebują pomocy w transferze oraz kwestiach administracyjnych. Może ona zainteresować klientów, którzy już prowadzą sprzedaż na Amazonie, jak i tych chcących rozpocząć współpracę, polegającą na korzystaniu z usług magazynowych i wysyłkowych, świadczonych przez największą na świecie platformę e-commerce.

Amazon – FBA – korzyści

Fulfilment obejmuje kompleksowy zakres obsługi zamówień internetowych. Są to takie procesy, jak składowanie, pakowanie i transport towaru do klienta. Towar, który zdecydujesz się wystawić na Amazonie, jest przekazywany do magazynów - również tych na terenie kraju, w którym chcesz rozpocząć działalność. W kompetencji tamtejszych pracowników leżą usługi spedycyjne związane z terminowym skompletowaniem i przesyłką zamówienia do klienta. Twoim zadaniem będzie współpraca z nami, dotycząca sprawnego uzupełniania stanów magazynowych. Sprzedawcy decydują się na skorzystanie z fulfilmentu, kiedy chcą rozszerzyć swoją działalność na inne rynki i przekazać obowiązki logistyczne z tym związane zewnętrznej firmie, by samemu skupić się na biznesowej stronie prowadzenia sklepu internetowego. Dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy świadczymy doradztwo oraz indywidualne szkolenia z zakresu fulfilmentu oferowanego przez największą platformę e-commerce na świecie. Pomogą one w zrozumieniu specyfiki prowadzenia sprzedaży na tej platformie.

Odbiór towaru od Amazon

Twój produkt się nie sprawdził? Chciałbyś odebrać towar od Amazon. Oferujemy również pomoc w zakresie odbioru towaru czy to tego nadającego się do sprzedaży jak również tego uszkodzonego. Zlecamy odbioru towaru w kraju sprzedaży jak również poza granicami kraju składowania naszego inwentarza.

Jesteś zainteresowany usługą Amazon wysyłka FBA lub odbiór towaru? Napisz do nas na amazon@sellcan.eu i w tytule wpisz temat usługi.

Amazon wysyłka FBA