Amazon koszty sprzedaży ?

Nasze usługi- koszty sprzedaży

Amazon koszty sprzedaży- jakie koszty należy uwzględnić? Rozumiemy potrzeby klientów i dlatego opracowaliśmy system pobierania opłat w najbardziej korzystny dla klientów sposób - zarówno dla mniejszych przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki jak i tych stabilnie funkcjonujących już na rynku. Opłata za kompleksową obsługę kont liczona jest na zasadzie stałego wynagrodzenia lub procentowego. Warto przy tym zaznaczyć, że jako firma prowadząca konta sprzedażowe naszym priorytetem jest rozwinięcie sprzedaży, aby ta przynosiła jak największe dochody!
Podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego klienta dlatego opłata za usługę podlega pod negocjację w zależności od branży i sprzedawanych produktów. Bierzemy jednak pod uwagę więcej aspektów jak na przykład staż firmy, niszę produktów czy zakres konkurencyjności.

Opłaty Amazon

Koszty są podzielone na kategorie w zależności od świadczonych usług oraz od modelu sprzedaży. Poniżej podajemy przykłady kosztów na jakie należy się przygotować w przypadku sprzedaży w modelu FBA.
Abonament
Amazon

W zależności od kraju abonament narzucony przez Amazon wynosi 25£ lub 39€ netto/ miesięcznie

Prowizja
Od sprzedaży

Prowizja jaką Amazon pobiera od sprzedanego przedmiotu na ich platformie kształtuje się na poziomie 15% ceny brutto.

Koszty wysyłek
FBA

O cenie decydują gabaryty oraz waga przesyłek. Bardzo często cena obsługi wysyłkowej FBA Amazon równoważy się z ceną wysłania paczki kurierskiej w Polsce.

Koszty magazynowe
Towarów w obiektach amazon fba

O cenie decyduję objętość magazynowanych produktów - od stycznia do września to 26 € za 1m3 i od października do końca grudnia to 36 € za 1m3

Koszty reklamy
PPC

Zależny od stopnia promocji. Początkowe koszty związane z działanimi marketingowymi mogą być duże jendakże w późniejszym czasie rekompensuje nam je sprzedaż organiczna.

Opłaty
sellcan

Opłata za kompleksową obsługę konta dla firmy zewnętrznej (jeśli z usług takiej korzystamy). Cena w przypadku naszej oferty liczona jest na zasadzie procentowej. W zależności od przychodu jaki zdołamy osiągnąć opłata wyniesie kilka procent przychodu netto miesięcznie.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem na Amazon? Kliknij przycisk poniżej i przejdź przez nasz formularz.